Tout possible et impossible

Neumím si vážit toho, co mám.

17. listopadu 2011 v 20:13 | Anet :)
A už mě to štve. Mám úžasnýho kluka, miluju ho, když jsem vedle něj, jsem šťastná, nevim, jak bych to bez něj zvládla.. a přes to mi je na nic :( Aaaa jo, to je vše, co jsem musela říct. Hold si neumim vážit toho, že mám vedle sebe někoho, kdo mě miluje. A pak se furt hádáme, hádáme a hádáme... I když.. jen když si chybíme.. a.. já tomu nerozumim, snad to bude v pohodě, minulý víkend, když jsme ho prožili spolu, tak to bylo neskutečně krásný... Tak, tak moc.. miluju ho prostě. :-* Aaa, už ani nevim, co jsem chtěla napsat, furt musim myslet na jídlo :DDD

Ůůůů, ten náramek od Offspring, nádhera :D A to tričko, oco mám na sobě je jeho.. jo a to, co má na sobě on, tak ho mám já někde zabavený u sebe :DDD Nevadííí.
Miluju ho prostě :) Aaaa, to je vše. :D

Dance, fucking dance! - Just like before

15. října 2011 v 22:14 | Mý, majself end áj
Dobře, je to doba, co píšu. :D Jsem neměla čas aaa tak, no. Jinak už mám po koncertě - skoro dva měsíce už :D :'( Já je tu ci znova.. bože, to bylo naprosto luxusní. Buzničky 48 jsem tam vypískávala, Clou moc neřešila a když přiběhl Dexter a místo jakéhokoli zbytečného: "Zdravím Prahu, sračky, blbý sračky", tak zakřičel: "Ya, ya, ya, ya, ya!" (all i want) ♥ Totální orgasmus, bože, jak já ho tu chci znova. Tak moooc. A až tu bodou, tak jdu znova, znova k pódiu, znova nablízko k Dexterovi, awwww. Už aby tu byli! :D Kotel byl naprosto legendárně luxusní, akorát to bylo v Průmyslovim paláci, takže po patnácti minutách (né-li dřív) bylo nedejchatelno, a když říkám nedejchatelno, tak nedejchatelno. Navíc pro pití mi lítali ostatní, já jen pařila, takže -nádhera. Jen mě mrzelo, že jsem se tam nepotkala s P. (kámošem), a přitom když jsme spolu byli dva dny na to, tak jsme se dozvěděli, že jsme stáli kousek od sebe (relativně kousek) Já byla v druhé řadě naproti Dexterovi přímo a on byl ve stejné řadě, jen trochu víc v levo. Najána, se stává, dementi jsme neměli ani jak se zkontaktovat :D Každopádně jak už jsem řekla - kurevsky to stálo za to a dala bych klidně trojnásobek ceny za jejich lístek. Jak já je tu chci znova. Naprosto úžasnej pocit jsem zažila, když začli hrát Pretty fly for a white guy, nádhera prostě!! :D Americana, Staring at the sun, etc.. Nezapomenutelnej zážitek prostě :)

2:12 - nejlepší část písničky, pro ni bych zabíjela. :) Škoda že to nehráli, ale to bych chtěla od boha moc, žeo :D Ha, už mě to tu nebaví ^^ Aaaa, tohle jsem naživo slyšela ale! :) A byl to nářez! :P Záviďte mi - všichni! :D Achjo, jsem se chystala ven, ale už se mi ňák moc nechce, takže půjdu do hajan, ale to se mi taky moc nechce, kurváá :D
Well fuck u! Si pustím... mmm... I lowe you P.M. a půjdu spát. A ještě bych mohla dát kámošům vědět, že nepříjdu, pokud jim to po těch pár hodinách už nedošlo, ehem. A jak tak koukám, tak mám vyplej mobi, so najs. :/
Tak jo, fakt už táhnu zevlit jinam.
Sýja.

Please, please, dont leave me.. dont leave me.

2. srpna 2011 v 22:37 | Anetkááá pyčo. :DD
Jakej byl dnešek? Rychlej, nudnej, osamocenej. Nic moc zkrátka. Jediné pozitivní je, že zítra už je 3tího! Ano, ano. Pouhých třináct dní do Offs (Ano, už zas o nich mluvím, ale když oni jsou.. nejlepší a já ňák nemůžu uvěřit tomu, že na ně opravdu pujdu.)
To záhlaví.. no :D Jsem se včera byla blejskat s pejskou v lese a to je jedna z těch fotek. A mě se ty fotky líbí, sice na nich nejsem buhvíjak krásná, ale jsou focený v přírodě, s někým, koho mám ráda a kdo má rád mě.. kdo se na mě těší a tak :))

Tuhle fotku mám moc ráda :) Mám na ní vyšinutej pohled á la "sežeru tě" a ona je tam tak oddaná :) Mám ji ráda :)

Culi, culi aneb culi culi :-D Ňák nevim, co jinýho k té fotce napsat. Ale tak.. chci si sem uveřejnit nějaké fotky s mojima promodralejma vlasama, než si uděláám nějaké drsné punk háro.

Jo, ale dneska jsem vlastně s mamkou koupala naše číčátko malinké. Vypadalo úplně.. mokře! :D Ale kupodivu mu t vůbec nevadilo.. přirozeně mělo trochu strach, ale věřilo, takže žádné útěky, drápání nebo tak podobně.. jen čekalo v ruce. :))
Viz foto.

To jsou mamky ruce, já byla fotografka :) Mám i lepší fotky, kde má líp vyfocený očka, ale nemám je natáhlý v kompu.. možná jen na facebooku, ale tam teď nejsem, abych nějakou stáhla a šoupla ji sem. Notabene, že tato se mi líbí ;) Heh, si teďkon pustim south park a pujdu spát.
Weee- Wee- Weeeeeeell!! Kyle's mom's a bitch! :D

Dance! Fucking dance!

1. srpna 2011 v 19:02 | Blablablááá.
Chce se mi zvracet. a to úplně do mrtě. :D Včera jsem se vnoci přihlásila na jeden ze svých profilů na fejsu a tam kámoška s tím svým měli proslov. Co na tom bylo nejtrapnější? :D
1. označil ji na fotce, kde měl nohy ve vaně.
2. popis: "pojď ke mně, čičí" :D :D
3. mucQuvání v komentech :D :D

Fakt k blití hodný.

Dááál..?

Zdrhla jsem z "hodiny doučování" angličtiny. Páč se mi taky chtělo blejt. :D To je takový blicí článek toto. Ale já za to nemůžu. To on začal s tím přehnaným: "I miss u beautiful..xx" :/ etc, etc...
Asi bych se mohla omluvit a vymyslet si nějakou výmluvu. Já proti němu nic nemám.. rozhodně né vůči němu.. Mám jen něco všeobecně o nich, lepší, no ne? :D Fakt žádnýho teď nesnesu, no. A tyhle kecy jsem nesnesla nikdy. Je to jak vizitka na tričku á la "jsem velkej, blbej sukně" :/ A je to slizácký aaa vůbec všecko to grr a bléé to je.

Jo ááále - a teď bacha - jsem přišla na úplně úžasnou věc. Oni se totiž dají křížit švestky s meruňkama. Mmmmňam. Meruňkošvééstka. :) No, mluví ze mě nenažranost :DDD

A jak tak na sebe koukám, musím si přetrhat obočí :/ Jsem to dělala předevčírem, ale.. má to divnej tvar, táákže si zaškubu víc, no. Aaaa jo! Ještě jsem chtěla prohlásit, že James as "Spike" má úžasnej hlas :* Takže - je sexy a má úžasnej hlas - fajnej herec, úžasnej zpěvák.. hmmm, jo, je ho škoda. Jakože škoda, že se spolu zřejmě nikdy neseznámíme :DD Místo toho se se mnou seznamujou samí vochmelkové, alkáči a hulliči, "so awesome".. :/
Tedáá oni jsou pěkný (většinou), ale vadí mi, že kdykoli hledaj záminku, za kteoru mě vytáhnou ven, tak je to hospoda. A jeden týpek to vypracoval ještě líp - jsme byli na zastávce s kámoškou, čekali na bus a před krámem si nás prohlíželi nějací dva týpci, co si to nakráčeli do onoho krámku, vylezli, v rukou měli čtyři lahváče a šli se seznamovat. Tedaaa ono to přišlo vhod, jenže když nad tím člověk tak přemýšlí, tak možná by bylo lepčejší, kdyby... áá to je fuk, jsem si vlastně tak nějak zvykla, asi vypadám jako typ holek, co tohle vyhledávaj. Ono to je taky fakt, ale šeho s mírou, žeo.

Změna piercingu.

30. července 2011 v 14:59 | Vo tom vole kurva žádná.
Jimbo! :D :D
(sorry, jsem si nedokázala odpustit.)
No nic, jen jsme se přišla chlubit :P Se chlubím všude :DD Táákže.

Moje číča se vstupenkou do ráje :* :D A pak tu mám ještě takovou jednu vopici :D'
To vypadá, jak kdybych měla nějak divnou bradu :DD Nevadí :D Jde tu vlastně jen o Offs, boha, jak já je žeru :D :*

I say...

20. července 2011 v 23:32 | Vo tom vole kurva žádná.
...nechápu, jak jsem mohla někdy použít spojení: "Vyliž mi záda." Fakt, nechápu.

Což mi připomnělo vtip.
Sexuální recidivista utekl z věznice, kde byl zadržen po několik let.
Při útěku narazí na dům a aby se převlékl tak se vloupe se do něj.
V posteli najde mladý pár, který se právě miluje. Už dlouho "nic neměl" a tak násilím vytáhne muže, sváže ho na židli a ženu přiváže k posteli. Na to na ní vyleze, políbí ji na krk, pak vstane a odejde do koupelny.
Když je trestanec v koupelně, muž říká své ženě:
"Poslouchej, tenhle chlápek je vězeň, podívej se na jeho oblečení! Nejspíš tam strávil dlouhou dobu, viděl jsem, jak Tě políbil na krk. Jestli chce sex, nevzpouzej se, nestěžuj si, jenom dělej, co Ti řekne a uspokoj ho.
Musí být nebezpečný, jestli se naštve, zabije nás oba! Buď silná, miláčku. Miluji Tě."
Žena nato: "nelíbal mě, šeptal mi do ucha, že jsi vážně hezkej chlap a ptal se, jestli máme v koupelně nějakou vazelínu...
Buď silný, miláčku. Taky Tě miluji".

Takovej... milej. ^^ Ale co, jsem sto, že si to zasloužil :D
Což mi připomíná Rocka, vůbec nevim jak, ale připomíná. Mě oslovuje "krásko" a to vždycky při vítání, jen tak mezi textem áá jo, dycky na dobrou noc. Hh, miluju jeho vlasy, bo je to zrzek, nááájs. ^^^ Ale to nejvíc pozitivní na něm je, že mi zdokonaluje angličtinu.

A to mi připomnělo - Spike mi umře :(( No fakt, tvl! Můj Spájký mi v posledním díle natáhne brka. Tohle není fér. Vždycky mi nejvíc sexy hrdinové umřou.

Což mi připomnělo zas úplně jinou věc - bráška (jedenáct let) mi četl vtip a zakončil ho skvělou výslovností: "Moderfejkers" :D :D :D :D To zabil celý.

Mi bolí v krku. Ale tohle sem musím ještě dát, bo to nemá chybu.

Pepíček jde ze školy a vidí, že v ulici je otevřen nový dům. Svítí neony, červená srdíčka blikají a šipkou lákají ke vstupu. Pepíček ví, že do cizího domu nesmí, a proto se doma ptá tatínka, co že to je za domeček.
"To je dům radosti Pepíčku" odpovídá tatínek.
Pepíček jde znovu druhý den okolo, obhlíží si celý objekt a v tom se otevřou dveře od kuchyně. Vystoupí kuchařka a povídá: "Co ty tady vyvádíš, nemáš být ve škole, hmm… pojď já ti něco dobrého udělám" a začne chlapci připravovat palačinky s marmeládou.
Pepíček přijde se spokojeným výrazem domů, všimne si ho tatínek a ptá se: "kdes byl tak dlouho?"
"Ále, byl jsem v domě radosti". Zděšený otec se nejdřív pere s myšlenkou, že jeho nezletilý syn byl na místě, kam se ani on neodvažuje, ale pak ho přepere zvědavost.
"Tak povídej, jaký to tam bylo, cos tam dělal?"
A Pepíček s nadhledem odvětí: "No, nejdřív sem dal jednu - na tu první sem se moc těšil, druhou už jen tak tak a třetí sem už jen roztáh a vylízal".

+1 win :D :D :DNo nic, půjdu vyhodit všechny z mojí postele a zalomim to dneska.

The Offspring :-*

15. července 2011 v 18:37 | Vo tom vole kurva žádná
Před sexem si
navzájem pomáháte ve svlékání,
po sexu se oblékate sami .... z
toho vyplývá moudro dne -
Nečekej pomoc od někoho, kdo s
tebou vyjebal:).

Takovej malej úvod, mi to jen připadá kurevsky pravdivé. :))

Tak a teď k tomu hlavnímu. 30. května se začly prodávat lístky na nejúžasnější událost dnešního léta. Už jsem na pár podobných akcích byla, ale nikdy né na Offspring (a dokonce jsem ani nedoufala, že by se mi mohlo poštěstit na ně jít). To bude naprosto legendární událost, nemůžu se dočkat. :D Už fanaticky odpočítávám dny :D :D Né, vážně... Dexter má sexy hlas :)

Heh, to jsou Offspring před pár lety v HK, kdy byli v ČR naposledy. Snad poslední samostatnej koncert u nás měli ale v roce 2001. Jsem ještě poslouchala Patrasovou v tu dobu :D Ale už někdy.. v páté třídě jsem poprvé zasmutnila, že jsem tehdy nebyla starší, neznala je a nebyla na nich. Pak už jsem jen tajně doufala, že se u nás znovu objeví. Pamatuju si na moje "truchlení", když jsem někdy v šestý třídě poslouchala Hit That a "věděla" jsem, že je nikdy neuslyšim naživo. Aaaale uslyšim! Jo! :D když jsem v květnu lezla na stránky PCF (za účelem koupit si lístek na Jareda Leta - sorry za skloňování :D) a hned na hlavní stránce jsem viděla velkou fotku Offs, tak jsem si okamžitě přelítla článek o nich, ve kterém mimochodem stálo, že den na to se otevírá předprodej. Jen, co jsem od setry přijela domů, tak jsem sedla k počítači a rezervovala si lístek pod podium. :)
Další den mi přišel, já ho vyzvedla, objala, opusinkovala a další dna dny mazlila :D :D Možná to zní úchylně, ale tohle je moje vstupenka do ráje, tak co :P A teď mám lístek pečlivě v obálce uloženej na poličce a furt se na něj culim :D :D Oni jsou fakt legenda, nejlepčejší, moji :* :D

Jen si to představit, jak příjdu na Výstaviště už s pocitem, že pár metrů ode mě je nejúžasnější skupina, projdu přes ty plešatý chlápky, co si myslí, že jsou polobozi (zmrdi, bych je povyházela, mi bráněj vlízt na podium a zulíbat jim tam Dextera - ano, můj sen je oblíbat z koncertu zpoceného punkera :D takhle to zní dost blbě, ale co. :D), koupim si pivko (ano, první věc po příchodu :D zásadní! :D), najdu si tam pěkné místo co nejblíž k podiu (jelikož jsem malá a až tam všichni začnem vyšinutě skákat, tak nic neuvidim a jen co se začne zpívat, tak budou určitě chvíle, kdy překřičíme aj zpěváka, takže buhví, jak uslyšim, žeo :D) a budu celá natěšená - samozřejmě se budu rozhlížet, jestli někde neuvidim Dextera, bych ho hned odchytla a vyfotila se s nim "natajňačku" :D No a až to tam vypukne, tak to bude docela drsné :) Na všech forech, fejsu, etc.. lidi, kteří se účasní, tak se domlouvají na circle nebo pogování.. já vám povidám, že jestli mi tam někdo dupne na nožku, tak se poseru bolestí leda tak :D :D A jestli se zapojim do circle..? to ještě fakt uvidim. Ale jestli tam bude fanoušek nějakej lenoch, co nezvedne ani ruku, neposkočí si, nezazpívá - tak se na mě nezlobte, ale to nemůže bejt fanoušek Offspring. Jen nějakej mamlas, co si to spletl s koncertem nějakýho píčuse :DD Jen, až tam příjdu, tak nesmím zapomenout hned na to pivko, protože opustit "svoje stanoviště" by taky mohlo znamenat, že se zpátky nedostanu.. a bejt tam ňáky dvě hodiny (cca fakt nevim, jak dlouhé to bude - mohlo by moc a moc :D) vyřvaná ze zpěvu, unavená ze skákání a dalšího jančení, obklopená tisíce lidma a bez pivka? No to by byla moje smrt :D Už jen 32 dníííí! :D Si teď budu barvit hlavu na červeno - nejspíš, ještě uvidim - ne, tohle sem nepatří, protože... Dexter forever *jakčí jak dvanáctiletá holka, co se dostala až na intimní metrovou vzdálenost k Bieberovi* :D :D

Ne, vážně, mám hroznou radost :) Jako snad ještě nikdy z ničeho. A vůbec mě nesere, že byl lístek (jak někteří tvrdí) drahej - ba naopak ještě jsem si za něj kilo připlatila, abych ho měla co nejdřív. A upřímně - i kdyby si za lístek účtovali ještě víc, tak bych jim to dala, páč by mi to za ten orgasmus stálo :D :D V září tu maj bejt SP (fakt doufám, že nebudou dělat předkapelu, jsou to sráči na ntou, jenže po Francii jim předkapelu dělali :/ teď nesměj prostě :D), jsem chvilku přemejšlela, že bych tam zašla (za vstupenku chtěj totiž pouhých cca šest stovek, ale pak jsem si uvědomila, že by to byla blbost, jít hopsat na nějaký popový rádoby rockery - ano, mluvím opravdu o Simple plan, jak říkám, sráči :D)

Jenda z nejúžasnější písniček od Offspring :* Jen tak mimochodem je z roku, kdy jsem se narodila :D V tom roce se aj prosadili.. i když prosadili? Já bych spíš řekla, že kurevsky proslavili :)* Hej may you talking' back to me? *Oujéé* :) Docela by mě zajímalo, co budou hrát, bohužel, to vědí jen oni zatim.. nejspíš teda :D Heheh, sranda bude, moc se těšim. Bože, tak moc. Je to vidět, že? :D Nevadííí :D No nic, teď budu končit, někdy v příštim tejdnu vyfotím svou nádhernou vstupenkůů :D Ano, musí mít fotku :D

Ženijální plán.

13. července 2011 v 23:13 | Vo tom vole kurva žádná.
Ano, ano, aaano! :) Napadl mě ženijální plán. Začlo to asi tak. Dneska kolem - mmm.. sedmé hodiny večer jsem si vzpomněla, že mi jistý "pán" (říkejme mu třeba Antoán - zní to drsně :D) Takžé - jsem si vzpomněla na Antoána. Jen tak. A pak jsem si vzpomněla na ty naše teorie :D Jedna lepší než druhá. Ale tak - mně bylo čtrnáct, ehem. A jemuu.. jedenadvacet. Bože, to je dědek :D nevadí, jsem odbočila. Jde o to, žé mi Antoán slíbil - ne, to je jedno, to nechci zakřiknout, takže jako bych nic neřekla. Tak.

Žeru ty fejs skupiny, kde se přidávaj fotky různejch holek a pak jim tam polovina lidí píše jen to, jak jsou ty holky škaredý (ačkoli tomu tak mnohdy není, vím, že se každýmu líbí něco jinýho, ale takový ten 'odrazový můstek' mají všichni dost podobně.). Tak hlavně že ke mně to nepíšou, žeo :D

A teď takové menší přiznání - SLEDUJU BUFFY :D :DJá vím, taky jsem si kdysi říkala, že je to hrozná chujovina, jenžéé.. tak před půl rokem jsem se mrkla na jeden díl a zrovna v něm byl Spajký - a ten je děsně.. úžasnej :) A hlavně je s ním sranda - a to je na klukovi to hlavní (po vzhledu a inteligenci samozřejmě :D). A jo, vím, že se jedná pouze o fikci, jenžééé.. XDDD Khůl, trolim to. Ne, moment. Musím si najít, jak Buffy skončí. Jsem totiž někde četla, že bude chodit se Spajkým, načež se zas vrátí k Endžlovi (kterej - jen tak mezi náma - taky není vůbec špatnej :DD Myslím, že David hraje aj toho Brennana ve zběratelech kostí = dobrej důvod ke koukání :D), jenže mamka zas někde četla, že v brzké době má Buffy zemřít.. takže moment, musim to vomrknout. Ty vole, Amy má bejt zlá.. si někdo dělá prdel? o.O" Ejmy a zlá? Fakt doufám, že je to jiná Ejmina. Asi jo, buh ví. A prej je jen osm sérií :( No co já budu dělat až mi skončí Buffy? :D Na ní poslední dobou strašně závislačim. Ale z těch holek tam je beztak nejlepší Anya (ta její upřímnost je k sežrání :D) a nebo Willow (Alyson mam fakt ráda jako herečku - naprosto úchvatně zahraje sebešáhlejší roli - viz Prci, prci, prcičky 1/2/3 - HIMYM, etc..). Ale třeba taková Faith mi je protivná. Nevim proč. Asi mě štve, že se "šila" do Angela.. ovšem Elizu jako herečku mam celkem ráda. Třeba v Bring it on (hrozná slepičárna, ale co :D) se mi fakt líbila.. a nebo se mi líbil ten její brácha? :D Už nevim. Asi oba. Ona tim svým stylem (který jen tak mimochodem má aj Faith - na tom něco bude - jen není tak moc děvkařskej; u Faith je to až přehnaný, ale proti gustu..) Jo a co se týče Buffy samotné tak - občas se chová jak malá holka, v některejch dílech se ke klukům chová stejně jak já - fakt se v ní vidim. Ale moc ji nemusim, to radši sleduju ty, co poletujou kolem ní :D Jako je třeba Spajký :) :3 Ale asi nejhezčí z těch hholek (vzhledově) je Dawn nebo Cordelie. Hmmm, jo. A z kluků, jak už jsem nejednou řekla - Spajkýýý :D A Angel, dobře..

Tak a co jsem to ještě chtěla? Už vím.

Spát.

Velice depresivní schizofrenie.

2. července 2011 v 18:47 | Annetice
Asi tak bych nazvala ten lay, co tu trčí dneska. ^^
Tak, to by bylo vyjádření se vůči layi. Jo a jednoho krásnýho dne si nechám píchnout nasallang - docela se bojím, prej je to jeden z nejbolestivějších piercingů vzhledem k tomu, že ta naušnice musí projet chrupavkou.
Každopádně je to krása. :) A nemá to moc lidí, alespoň ne v Česku, takže je to takové.. plus navíc ^^^ Ale před tím, než si udělám toto, tak si nechám propíchnout jazyk. Chtěla bych tam něco.. něco decentního, kovovýho. Nemám ráda ty plastové sráče, které stojej pade a všichni si je tam rvou. Ani se mi to nelíbí. Spíš zastávám názor, že tenhle pierc by měl bejt jednoduchej - v tom je krása. Takže třeba úplně obyčejnej stříbrnej pierc postačí. Nebo se mi líbí pierc s takovým kamínkem navrchu, ještě popřemýšlím, každopádně to nebude žádnej ten plastovej sráč.

Poslala mě moje dívka, pro jahody červený.

1. července 2011 v 13:58 | Annetice
Bez nich se prý nemám vracet.. bože, tohle je task chytlavá písnička :D :D

Fakt už nevim, o čem jsem to vlastně chtěla napsat. Mam hrozně krátkou tentonc.. :D Kurva!! :D
Nevadí. Ehm. Asi pujdu ven. Jojojo, ven. To nezní špatně. Fajn, čau.

(A není to článek o hovnu, ba naopak je velice duchaplný! :D :D)
 
 

Reklama