Takin back my love, My love, my love, my love XD

31. května 2009 v 12:40 | Anet ^^ |  Notre palmarés


AhojNote, najít nějaký hezký.. nebo alespoň snesitelný pixelky je docela namáhavýFunny. Poslední dobou mám období nudy, ani nevím proč, ale nudím se pořád a furtIdea. Teď taky. Asi bych měla přijít na něco zábavnýho, jenomže.. No zkrátka je poslední měsíc školy a já se musím co? Ano, přesně tak, učit.Important A proč? Nooo.. Já myslím, že je to tím, že jsem na to do teď devět let dlabala, navíc mi vyhrožuje učitelka, hroznýSnif !. Mě, Keth a Áně.. jelikož budeme mít chemii i na střední škole, tak musíme umět víc než ostatní ( to co ostatní umět nemusí, mi musíme. ). Roleplay Ale nedá se říct, že by mi to nějak zvlášť vadilo, chemie mi nedělá problémy, i když z ní dostanu na výzo čtyřku. Za to však nemůžu, ne-é. Idea Může to znít divně, ale mám z testů nejhůř za tři, ale převažují jedničky a dvojky. Ale jak už jsem řekla, mám toho umět víc, proto i dostanu horší známku než ostatní, budu srovnatelná s lidma ze třídy, kteří mají na botě napsáno "Best" a přesto netuší, co by to tak mohlo znamenatGrrrr !. Né že bych proti nim něco měla, to NÉ! Ale.. no snad to chápete Note.

Taky bych už mohla říct něco o téhle písničce, že? Tak tedy. Líbí se mi, ačkoli nejsem na tenhle styl hudby, tak se to dá snés a lhala bych, kdybych řekla, že né ( jen doufám, že už tu není XD )Roleplay. Doby, kdy se mi líbil Enrique, jsou pryč, ale to přeci neznamená, že by se mi čas od času od něj nemohlo něco líbit, ne?Warning ! Když jsem to slyšela poprvé, vyprskla jsem smíchy nad: I do, Oh Yeah, You made your self cold, My love, my love, my love, Ou oůů, Go ahead, Just leave, Can't hold you,you're free, You take all these things, If they mean so much to you, I gave you your dreams XDCool Nevím ani proč, když to tak poslouchám, tak už mi to tak vtipný nepříjde, kecám, příjde, ale to je fukOh yes !I'm taking back my love, my love blá blá blá :)

Muhehé, jdu se zase nudit jiným způsobem.. jsem se dokonce vyhnula jinému nudění se, Skvělé Zatím čaů Complicity
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 To snad není možný :) To snad není možný :) | Web | 31. května 2009 v 12:55 | Reagovat

Mě, Keth a Áně.. Mám tam chybu.. má to být.. Mně, Keth a Áně.. nechce se mi to opravovat, tak jen aby mě někdo nepřeběhl ;)

2 Míša-tvoje Sbéčko které tě moc lawuje♥♥♥ a nikdy tě nechce ztratit♥♥♥ Míša-tvoje Sbéčko které tě moc lawuje♥♥♥ a nikdy tě nechce ztratit♥♥♥ | Web | 1. června 2009 v 15:07 | Reagovat

Zdar obcházím SB ♥♥♥ jak ses měla o víkendu a co neska ve škole ?? určo mi písni vím že často neobcházím ale neni čas :-( mej se pp ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.